ProClinc Dental

ProClinic Dental jest jednym z najnowocześniejszych i najlepszych klinik stomatologicznych we Wrocławiu. Oferta tego gabinetu ma na celu dbanie o każdego pacjenta i jego zdrowie, bo przecież zdrowie to najcenniejszy dar. Kadra pracująca w tej klinice odznacza się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem. Najważniejsze dla nich jest bezpieczeństwo swoich podopiecznych i ich komfort. Wszelkie zabiegi wykonywane są z ogromną precyzją i z zastosowaniem najwyższych standardów. Do usług gabinetu należy: chirurgia, ortodoncja, implanty, korony i protezy, leczenie kanałowe, lakowanie, licówki, wybielanie lampą Beyond, fluoryzacja, paskowanie i polerowanie oraz leczenie nadwrażliwości.

ProClinic Dental jest usytuowany we Wrocławiu przy ulicy Widok 2/4. Z Galerii Dominikańskiej jest bardzo łatwy dojazd. Zajmuje on około 9 minut. Na początku musimy skierować się na plac Dominikański na zachód w stronę ulicy Błogosławionego Czesława, gdzie skręcamy łagodnie w prawo. Następnie skręcamy w lewo w kierunku przejścia Winogronowego. Następnie powinniśmy skręcić lekko w prawo w ulicę Oławską, kolejno w lewo w ulicę Kazimierza Wielkiego, aż do ulicy Widok. Miejsce docelowe znajduje się po lewej stronie.

W ProClinic Dental dbają o nasze zdrowie i piękny uśmiech. W skład kadry tej placówki wchodzi czterech specjalistów. Są to: lekarz Łukasz Mroczkowski, lekarz Małgorzata Luberadzka, lekarz Izabela Kotlińska oraz doktor nauk medycznych Łukasz Pałka. Gabinet jest wyposażony bardzo nowocześnie, posiada klimatyzowany gabinet oraz komfortową poczekalnię. ProClinic Dental dysponuje najlepszym mikroskopem endodontycznym, który jest niezwykle pomocny w precyzyjnym i skutecznym leczeniu kanałowym. Dentyści, którzy pracują w tej placówce reprezentują światowy poziom oraz wyróżnia ich troska o zdrowie wszystkich pacjentów. Lekarze nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez liczne kursy i szkolenia, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Ceny są również stosunkowo niskie w porównaniu do innych gabinetów. Ofertę zabiegową oraz cennik tego oraz innych gabinetów możecie sprawdzić na dentysta-stomatolog.com/wroclaw,1.html. Konsultacja stomatologiczna z przygotowaniem planu leczenia jest darmowa a na przykład konsultacja ortodontyczna kosztuje już od 79 złotych. Ceny pozostałych zabiegów są równie niskie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>