Czym jest księga?

Zbiórka wpisów zakończona!

Wpisy przekazane do 8 kwietnia zostały wydrukowane w tradycyjny sposób, pozostałe natomiast załączyliśmy w formie elektronicznej do okładki Księgi. Zastosowaliśmy w tym celu specjalny nośnik, który pozwoli przetrwać wpisom nawet kilkaset lat!


Jego słowa i postawa zmieniają nasze życie. Za jego wstawiennictwem wielu otrzymało i wciąż otrzymuje potrzebne łaski. Jan Paweł II – nasz święty.

Przed kanonizacją każdy z nas miał wyjątkową okazję aby złożyć za pośrednictwem tej strony swoją prośbę, podziękowanie lub postanowienie Janowi Pawłowi II. Przed kanonizacją bł. Jana Pawła II (27 kwietnia) wpisy zostały wydrukowane i zebrane w postaci pamiątkowej Księgi. Zostanie ona przewieziona do Watykanu i jako duchowy dar Polaków zostanie złożona podczas uroczystości kanonizacyjnych Papieża Polaka.

Księgę wykonała Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Jego słowa i postawa zmieniają nasze życie. Jan Paweł II – nasz święty.

 • Janina Burojel

  Błogosławiony Janie Pawle II Ty zawsze pochylałeś się nad chorymi, biednymi, opuszczonymi. Błagam Cię Ojcze Święty pochyl się w dniu Twojej Kanonizacji nad moimi chorymi synami. zrozpaczona matka

  Więcej
 • Marcin i Agata M

  Kochany Janie Pawle II twoja posługa dodawała nam radości i pociechy w trudnych dla nas chwilach. Jesteś Świętością, która jest przy Naszym Panu. Prosimy wstaw się za nami u Boga w naszej wielkiej potrzebie pragnieniu posiadania dziecka i wychowania go w wierze.

  Więcej
 • irena mazur

  Dziekuje za otrzymane dobro i prosze o zdrowie i opieke w realizacji swoich planow dla czlonkow mojej rodziny dzieci Lukasza, Anny, Olgi, babci Alicji, siostry Barbary, meza Zdzislawa i Ireny:

  Więcej
 • Ania

  Dziekuje za dotad otrzymane laski i prosze o pomyslne zdanie egzaminow gimnazjalnych i przyjecie do wybranego LO oraz pomoc przy wyborze profilu nauczania

  Więcej
 • Marek

  Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo w wiadomej Bogu sprawie , całkowity zrost mojej złamanej nogi oraz poprawę sytuacji materialnej i zgodę i pojednanie w rodzinie.

  Więcej
Złożone wpisy Czym jest księga?

Żywy pomnik Jana Pawła II

Strona fundacji

Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

Patronat Konferencji Episkopatu Polski

Organizatorzy: