Kosmetyczka z Warszawy – piękne paznokcie

Piękne, zadbane paznokcie to nasza wizytówka, którą co dziennie przedstawiamy wielu osobom z naszego otoczenia. Dlatego warto zadbać o stan naszych paznokci. W obecnym momencie na rynku kosmetycznym istnieje wiele ciekawych metod zdobienia paznokci. Najpopularniejszym jest manicure hybrydowy, który wykonywany jest przede wszystkim przez wyspecjalizowane warszawskie kosmetyczki [lista gabinetów kosmetycznych w Warszawie: Świat Urody]. Salon kosmetyczny mający w swojej ofercie tego typu manicure znajdziemy w stolicy, wpisując w hasło wyszukiwarki : kosmetyczka Warszawa-manicure hybrydowy. Pozwoli nam to na poznanie opinii innych użytkowników na temat danego salonu oraz znalezienie numeru telefonu oraz adresu.

Wykonanie manicure hybrydowego to złożony proces, który wymaga odpowiedniej wprawy oraz wyczucia. Obecnie popularne są piękne, delikatne ale bardzo precyzyjne zdobienia na paznokciach. Mnogość dodatków pozwala każdej klientce na wybranie odpowiedniego dla siebie wzoru, które odpowiada jest stylowi. Wykonanie manicure hybrydowego składa się z wielu etapów. Pierwszym z nim jest spiłowanie paznokci specjalnym pilnikiem, przez co nadajemy im wymarzony kształt. W sezonie tym popularne są paznokcie w kształcie migdałów. Nadanie takiego kształtu wymaga od klientki długich i mocnych paznokci, a od kosmetyczki ogromnej wprawy oraz zręcznych rąk.

Kolejnym etapem jest zmatowienie paznokci za pomocą specjalnego bloku polerskiego. Zabieg ten ma na celu usuniecie obumarłych tkanek z powierzchni płytki paznokciowej. Kolejną częścią jest przetarcie płytek paznokciowych specjalnym płynem odtłuszczającym, który ma na celu usunięcie opiłków po polerowanie oraz usunięcie warstwy tłuszczowej paznokcia, która sprawia, że lakier łatwiej tworzy nieestetyczne odpryski. Kolejnym etapem jest nałożenie bazy, która ma odżywić paznokieć i nadać mu wymarzony mat, który przez długi okres czasu utrzyma lakier. Następnie należy nałożyć lakier warstwami, nie zapominając o utwardzaniu każdej nałożonej warstwy pod specjalną lampą UV. Po nadaniu każdej płytce paznokciowej wymarzonego koloru należy nałożyć warstwę lakieru ochraniającego i nadającego piękny połysk. Po wykonaniu wszystkich etapów należy natrzeć ręce oliwką i cieszyć się uzyskanym efektem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>